Mbajtese magnetike per telefon Usams

750 L

Ka stok

KODI: I-72121217 Kategori: ,

MBAJTESE MAGNETIKE PER TELEFON USAMS

Mbajtese magnetike per telefon te cilin mund ta vendosni ne makine per perdorim me te lehte te telefonit.

Absorbim i forte magnetik dhe i qendrueshem per te mbajtur te sigurt telefonin tuaj.

Top 360 rrotullues, i pershtatshem per te rregulluar kendin. Pozicioni i telefonit mund te rregullohet per nje rehati maksimale gjate shikimit të filmave.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

,

Be the first to review “Mbajtese magnetike per telefon Usams”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni magnetike blerje online ne dyqan taxi

Mbajtese magnetike per telefon Usams