Mbajtese magnetike per celular | Ring Holder

650 L

Ka stok

KODI: I-72121210 Kategori: ,

MBAJTESE MAGNETIKE PER CELULAR | RING HOLDER

Mbajtese magnetike per celular portabel dhe e rregullueshme.

Ky mbajtes me unaze per vendosjen e gishtit eshte shume e pershtatshme per ta perdorur ne tavolinen e punes, shtepi, banak etj.

Mbeshtet celularin horizontalisht dhe vertikalisht kur jeni duke bere selfie, duke pare filma ose duke perdorur Zoom, Facetime, duke bere video chat per nje pamje sa me te mire.

Eshte i pershtatshem per shumicen e telefonave inteligjente ne treg, si iphone 12/12 mini / 12 pro / 12pro max / 11/11 pro / 11 pro max / xs / xs max / xr, Samsung galaxy F41 / M51 / S20 / S20+,


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese magnetike per celular | Ring Holder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni magnetike shitje online ne dyqan taxi

Mbajtese magnetike per celular | Ring Holder