Mbajtes telefoni dhe tableti per makine EH98 Earldom

1,490 L

Ka stok

KODI: i220018 Kategori: , ,

MBAJTES TELEFONI DHE TABLETI

Mbajtes telefoni dhe tableti, model universal per makine.

Me rrotullim 360 grade per te pershtatur kendin me te mire te shikimit, per rehati maksimale gjate udhetimeve.

Ofron qendrueshmeri gjate udhetimeve dhe siguri maksimale fale kraheve kapes anesore. Mbajtesja montohet lehtesisht ne pjesen e pasme te sediljes tek mbeshtetsja e kokes.

Pasi te instalohet, mund ta poziciononi tabletin ne kendin e deshiruar per te akomoduar kedo qe eshte ulur ne sediljen e pasme.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtes telefoni dhe tableti per makine EH98 Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

earldom universal phone and tablet headrest online ne dyqan taxi

Mbajtes telefoni dhe tableti per makine EH98 Earldom