Mbajtes per projektor me montim ne mur | Wall mount

3,490 L

Ka stok

Kjo mbajtese eshte zgjidhje efikase per menaxhimin e projektorit tuaj permes montimit te tij ne mur. I pershtatshem per te gjithe projektoret me peshe deri ne 10 kg.

KODI: mbajtes-per-projektor Kategori: ,

MBAJTES PER PROJEKTOR ME MONTIM NE MUR

Mbajtese per projektor me montim ne mur me dizajn universal.

Kjo mbajtese eshte zgjidhje efikase per menaxhimin e projektorit tuaj permes montimit te tij ne mur.

E rregullueshme dhe e zgjatshme per te siguruar pozicionin me te mire te vendosjes per te patur nje cilesi te persosur te figures.

Mbajtese me montim ne mur per projektor ne shitje

Konstruksioni i qendrueshem gjithashtu siguron qe projektori juaj i montuar te mos rreshqase, te rrotullohet apo te bjere.

Mbajtesja eshte e lehte per t’u instaluar dhe vjen me kllapa te gatshme universale per instalim te lehte.

Te kater krahet qe lidhen me projektorin mundesojne rregullim te kendit dhe gjatesise per t’iu pershtatur te gjitha markave dhe modeleve kryesore te projektoreve.

I pershtatshem per te gjithe projektoret me peshe deri ne 10 kg. Me gjatesi te rregullueshme nga 250 – 350 mm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Be the first to review “Mbajtes per projektor me montim ne mur | Wall mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes projektori ne shitje online dyqan taxi

Mbajtes per projektor me montim ne mur | Wall mount