Mbajtes letre multifunksionale |Kuti per mbajtjen e letrave

1,490 L

Ka stok

 • Ngjyra: blu
 • Madhësia: 17.3×13.4×14.3cm
 • Sirtar 17.3×13.4×18.7cm
 • Material cilesore dhe rezistent.
 • Praktik dhe i lehte per t’u perdorur.
KODI: mbajtes-letre-multifunksional Kategori: , ,

MBAJTES LETRE MULTIFUNKSIONALE

Mbajtes letre i cili eshte teper funksional dhe praktik, i papershkrueshem nga uji dhe i perbere nga material teper cilesor dhe rezistent. Mund te vendoset ne tualet apo ne kuzhinen tuaj.

Kuti per mbajtjen e letrave Baispo 

Kutia per mbajtjen e letrave eshte nje produkt i cili ju nidhmon te mos shperdoroni letrat tuaja higjenike. Eshte i papërshkueshëm nga uji,i perbere me bombol me vrimë nxjerrëse me dy shtresa.

Instalim pa shpime, pa dëmtime në mur, i lehtë për t’u montuar.Ka nje dalje te dyfishtë letre për një larmi stilesh. Me dritare transparente,qe te mund te shihni sasine e mbetur e letrës.Kursejini vetes suaj kohe dhe rremuje.

Specifikime: kuti per mbajtjen e letrave
 • Ngjyra: blu
 • Madhësia: 17.3×13.4×14.3cm
 • Sirtar 17.3×13.4×18.7cm
 • Material cilesore dhe rezistent.
 • Praktik dhe i lehte per t’u perdorur.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Mbajtes letre multifunksionale |Kuti per mbajtjen e letrave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes per letrat praktik bli online ne dyqan taxi

Mbajtes letre multifunksionale |Kuti per mbajtjen e letrave