Mates tensioni i krahut Blood Pressure Monitor

1,890 L

Ka stok

  • Mates tensioni Sphygmomanometer
  • Shtrirja e matjes: 0-300mmHg
  • Saktesia: +/- 3 mmHg
  • Nenndarja: 2mmHg
  • Material aliazh zinku, 105 gram
KODI: g233323572 Kategori: , ,

MATES TENSIONI I KRAHUT

Mates tensioni profesional i krahut, me matje manuale ku shfaqen ne ekranin e monitor.

Aparat klinik mates i presionit te gjakut me matje te sakte fale kokes me aliazh zink 50 mm. Perfshihet nje manshete krahu per te rritur me cilesi te larte, pompe te zeze fryrje dhe tub te zi gome.

Specifika:

  • Mates tensioni Sphygmomanometer
  • Shtrirja e matjes: 0-300mmHg
  • Saktesia: +/- 3 mmHg
  • Nenndarja: 2mmHg
  • Material aliazh zinku, 105 gram

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Aparat Tensioni

Main Menu

mates tensioni i krahut ne dyqan taxi

Mates tensioni i krahut Blood Pressure Monitor