Mates lageshtie dhe temperature per dhome Xiaomi Mi

1,800 L

Ka stok

Matesi i lageshtise dhe temperatures Xiaomi Mi 2 ju mundeson te krijoni nje mjedis te shendetshem rreth jush, duke ditur ne cdo kohe temperaturen dhe lageshtine e dhomes tuaj.

KODI: G-543214 Kategori: ,

MATES LAGESHTIE DHE TEMPERATURE

Mates lageshtie dhe temperature per dhome nga Xiaomi Mi kombinon tiparet e nje termometri dhe higrometri.

Fale sensoreve te tij mat temperaturen dhe lageshtine ne mjedisin e brendshem ne kohe reale. Duke ju njoftuar per kushtet e ambientit ju mundeson te krijoni nje mjedis te shendetshem ne shtepi.

Me nje ekran LCD 1.5” qe ju lejon te shihni temperaturen dhe lageshtine e dhomes.  Gjithashtu mund ta kontrolloni ate ne celularin tuaj me lehte fale  lidhjes se fuqishme Bluetooth.

Fale Mi Home App -it te tij, mund ta perdorni me pajisje te tjera te dizenjuara per kujdesin e shtepise tuaj.

Mates temperature Xiaomi Mi 2

  • Lidhje pa fisha : Bluetooth 4.2 BLE
  • E pajtueshme me Android dhe iOS
  • Materiali: ABS
  • Gama e matjes së temperaturës: 0 ℃ -60
  • Rezolucioni i ekranit të temperaturës: 0.1
  • Gama e matjes së lagështisë: 0% -99% RH
  • Rezolucioni i lageshtise ne ekran: 1% RH.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Hygrometer

Ngjyra

Be the first to review “Mates lageshtie dhe temperature per dhome Xiaomi Mi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mates lageshtie xiaomi mi 2 blerje online ne dyqan taxi

Mates lageshtie dhe temperature per dhome Xiaomi Mi