Maske saldimi mbrojtese per syte

Ka stok

  • Maske mbrojtese saldimi
  • Per syte dhe fytyren
  • Ngjyre e zeze
  • Materiali: plastike
KODI: i237021111 Kategori: ,

MASKE SALDIMI MBROJTESE

Maske saldimi mbrojtese per syte dhe fytyren gjate punes, rezistente ndaj temperaturave te larta dhe te uleta.

Ofron mbrojtje te pergjithshme gjate procesit te punes kunder rrezatimit ultravjollce dhe infra te kuqe.

Specifika:

  • Maske mbrojtese saldimi
  • Per syte dhe fytyren
  • Ngjyre e zeze
  • Materiali: plastike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Maske Fytyre

Main Menu

maske mbrojtese saldimi online ne dyqan taxi

Maske saldimi mbrojtese per syte