Maske peel off per fytyren | Black and Red

1,500 L

Ka stok

  • Maske per pastrimin e fytyres.
  • Lekura do te marre nje pamje te paster.
  • Siguron butesi dhe rregulluar eluilibrin e vajit.
  • Hidraton lekuren.
  • Largon pikat e zeza.
KODI: peel-off-mask Kategori: ,

MASKE PEEL OFF PER FYTYREN

Maska e zezë dhe e kuqe e fytyrës pastron lëkurën tuaj thellë dhe e ndihmon atë për të marrë një pamje të butë dhe te paster. Pastron fytyren tuaj nga vaji, papastërtitë dhe pikat e zeza. Hidraton lëkurën dhe siguron butësi duke rregulluar ekuilibrin e vajit.

Përdorimi:

Vendosni një shtresë të hollë në fytyrën tuaj. Kur maska ​​fillon të thahet, lëkura do të fillojë të shtrihet. Kur te siguroheni që maska ​​të jetë plotësisht e thatë, hiqni atë nga fytyra juaj.

Paralajmërim:

Shmangni kontaktin me sytë dhe gojën.Në rast të kontaktit me sytë, pastroheni menjehere me uji. Për testimin e alergjisë, vendosni një sasi të vogël në pjesën e sipërme të krahut tuaj dhe mos e përdorni produktin nëse ndodh një reagim pas 5 minutash. Kini kujdes të mos prekni vetullat dhe qerpikët. 

SPECIFIKAT:
  • Maske per pastrimin e fytyres.
  • Lekura do te marre nje pamje te paster.
  • Siguron butesi dhe rregulluar eluilibrin e vajit.
  • Hidraton lekuren.
  • Largon pikat e zeza.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Maske peel off per fytyren | Black and Red”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske peel off per fytyren

Maske peel off per fytyren | Black and Red