Maske mbrojtese nga Covid19 | Protective mask

1,190 L

Ka stok

KODI: 012405051303 KATEGORIA:

MASKE MBROJTESE NGA COVID19

Ftohja e zakonshme dhe gripi përhapen përmes mikrobeve që dalin nga hunda dhe goja e një personi të sëmurë kur kolliten, teshtin ose flet. Mbajtja e një maske mund të ndihmojë në zvogëlimin e përhapjes së gripit te njerëzit e tjerë.

Specifikat:maske mbrojtese kunder covid 19 bli online dyqan taxi
  • Njëpërdorimshe (përdorim i vetëm).
  • Vetëm për qëllime të përgjithshme.
  • Pa lateks.
  • Ura e hapshme e hundës siguron përshtatje të rehatshme.
  • Ndihmoni në zvogëlimin e përhapjes së mikrobeve.
  • Standardi i Performancës: GB / T 32610-2016
  • Sasia e pakos: 50 cope.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Maske mbrojtese nga Covid19 | Protective mask”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske mbrojtese kunder covid19 blerje online dyqan taxi

Maske mbrojtese nga Covid19 | Protective mask