Maske ideale kunder Covid19 | Maske mbrojtese

190 L

Ka stok

  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Dizajn i thjesht dhe komod.
  • Nuk do ju jape ndjesi bezdisese.
  • E lehte per te kryer procesin e frymemarrjes.
KODI: 20102710 KATEGORIA:

MASKE IDEALE KUNDER COVID19

Maskë e Zezë ideale kunder Covid19 e cili do te mbroje pjesen e gojes dhe hundes, dy pikat me kryesore dhe me delikate nga ku mund te merrni viruse te ndryshme.

MASKE MBROJTESE

Maska perbehet nga nje material cilesor i cili do t’ju mbroje ju dhe te tjeret rreth jush maksimalisht. Ju nuk do te keni probleme me frymemarrjen pasi eshte e dizajnuar posacerisht per komoditetin tuaj.

Eshte fleksibel dhe do te pershtatet me madhesine e fytyres suaj pa ju munduar. Ju mund t’a lani ate me dore sa here e shihni te nevojshme. Maksimumi 1 here ne jave.

Specifikat:maska ideale per mbrojtje kunder covid19 bli online ne dyqan taxi
  • Maska perbehet nga nje material cilesor dhe rezistent.
  • Me dizajn komod.
  • Do te merrni fryme lehtesisht pa probleme kur e perdorni.
  • Mund te lahet me dore.
  • Eshte fleksibel.

Porosi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Maske ideale kunder Covid19 | Maske mbrojtese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske ideale kunder covid 19 bli online dyqan taxi

Maske ideale kunder Covid19 | Maske mbrojtese