Mashe per floket VGR V-596 Hair Curling

2,390 L

Ka stok

  • Modeli VGR V-596
  • Ekrani LED
  • Tensioni: 100-240v~50/60Hz
  • Ngrohes PTC
  • Shkalle temperature: 100°C-200°C
KODI: e2370293 Kategori: ,

MASHE PER FLOKET VGR V-596

Mashe per floket, e pershtatshme me cdo lloj floku te thate, normal, te trashe, te holle etj.

Per kacurrela profesionale ne kushte shtepie dhe pa shume mundim. Fale materialit cilesor nuk do te djege apo demtoje floket tuaj.

Temperatura maksimale e ngrohjes 200°C. E lehte ne perdorim me ane te butonit ne pjesen e trupit per ndezjen dhe fikjen.

Specifika:

  • Modeli VGR V-596
  • Ekrani LED
  • Tensioni: 100-240v~50/60Hz
  • Ngrohes PTC
  • Shkalle temperature: 100°C-200°C

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mash per Floket

Main Menu

mashe per floket vgr ne dyqan taxi

Mashe per floket VGR V-596 Hair Curling