Masazhues per qafen | Self Heating Neck

890 L

Ka stok

 • Praktik dhe komod.
 • I pershtatshem per udhetime, zyre, shtepi.
 • Materiali: Neoprene
 • Magnetike.
 • Katër efekte në nje te vetem.
 • Material i rehatshem dhe i bukur.
 • Nuk ndikon në perqendrimin tuaj ne punë, studim.
 • Pa energji, cilësi e besueshme.
KODI: masazhues-per-qafen KATEGORIA:

Masazhues per qafen | Self Heating Neck

Masazhues per qafen i cili do ju jape ndjesi te papershkrueshme relaksi kudo qe ju do te ndodheni. Shijojeni diten tuaj pa asnje dhimbje te bezdisshme dhe irrituese muskulare te qafes.

Masazhues dhe ngrohes per qafen

Masazhuesi i qafes qafës do të sigurojë terapi te ngrohte në qafë, e cila do të stimulojë qarkullimin e gjakut ne qafës tuaj ne menyre efikase, përfundimisht të luajë një rol te rendesishem në qetësimin e simptomave të një qafe të ngrire.

Eshte ideale për shkrimtarët, studentët, mësuesit dhe ata që zakonisht përdorin kompjuterin shpesh. Gjithashtu nje funksion tjeter shume i rendesishem i Masazhuesit te qafes eshte lehtesimi nga cdo dhimbje te qafes dhe relaksimi i muskujve te ngrire.

Temperatura gradohet sipas deshires dhe nevojave tuaja.
Karakteristikat

1. Visheni në moment dhe punoni ose studioni duke qene te relaksuar.
2. Magnetike, vetë ngrohje, katër efekte në një, efekti afatgjatë është teper funksional.
3. Material i rehatshem dhe i bukur, i gatshme për tu veshur, nuk ndikon në perqendrimin tuaj ne punë, studim.
4. Pa energji, cilësi e besueshme.

Masazhuesi i qafes eshte praktik dhe komod.

Per te pare rezultatin maximal te produktit ju duhet ta perdorni ate 1 deri ne 3 ore ne dite.

Shumë i përshtatshëm për t’u përdorur kudo qe jeni, ju mund ta përdorni atë në shtëpi, zyrë, në makinë, ne plazh duke lexuar nje

liber ose neper udhetime te gjata.

Specifikat:
 • Praktik dhe komod.
 • Mund ta merrni kudo me vete
 • Materiali: Neoprene
 • Ngjyra: E zezë
 • 2. Magnetike
 • Katër efekte në një
 • Efekti afatgjatë dhe rezistenca është teper funksionale.

  Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Masazh

Be the first to review “Masazhues per qafen | Self Heating Neck”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhues per qafen bli online ne dyqan taxi

Masazhues per qafen | Self Heating Neck