Masazhues per kembet portabel

1,500 L

Ka stok

Materiali: PP + PET + TPR
Ngjyra: blu, rozë, vjollcë
Madhësia: 500 * 400 * 220 mm

Madhësia e palosjes: 500 * 400 * 70 mm.

KODI: i-2012011 Kategori: ,

MASAZHUES PER KEMBET PORTABEL

Masazh 2 në 1, do ju lehtesoje nga ditet tuaja te lodhshme ne pune.

Lehtë për tu palosur, nuk ze hapësirë, hapësirë ​​ruajtëse e përshtatshme, përdorim më i mirë i hapësirës.

Kapaciteti i lartë,me dizajn unik.

Me permasa shume kompakte vetëm 7 cm pas palosjes, është i përshtatshëm për të ruajtur dhe kursyer hapësirë.

Fundi është ngritur 2 cm për të zvogëluar transferimin e nxehtësisë në dysheme dhe për të ruajtur temperaturën.

Lehtësoni Lodhjen ne menyren me te lehte. E lehtë për tu palosur, pa nevojen e nje hapësire te madhe ​​ruajtëse.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Masazhues per kembet portabel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Masazhues per kembet portabel