Masazhues elektrik i shpatullave Shoulder massage

3,990 L

Ka stok

Masazhuesi elektrik i shpatullave lehteson shpejt dhimbjen duke lokalizuar dhe reduktuar me saktesi tensionin dhe ngurtesimin muskulor ne shpatulla dhe qafe.

KODI: i23702111203 Kategori: ,

MASAZHUES ELEKTRIK I SHPATULLAVE

Masazhues elektrik i qafes dhe shpatullave i cili do tju ndihmoje te lehtesoni stresin dhe te ndiheni thellesisht te relaksuar.

Ky masazhues elektrik ofron nje pervoje masazhi relaksues dhe energjik duke synuar muskujt e ngrire dhe stresin ne shpatullat tuaja.

Zgjidhja ideale per t’u clodhur pas nje dite te gjate, sepse ka nivele te rregullueshme intensiteti dhe trajtim termik. Menyrat e shumta te masazhit dhe nivelet e intensitetit lejojne te personalizoni sipas deshires.

Masazhuesi i shpatullave lehteson shpejt dhimbjen duke lokalizuar dhe reduktuar me saktesi tensionin dhe ngurtesimin muskulor ne shpatulla dhe qafe.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Masazh

Main Menu

masazhues elektrik i qafes ne dyqan taxi

Masazhues elektrik i shpatullave Shoulder massage