Makineri kafeje 750ml RAF R101S

2,190 L

Ka stok

MAKINERI KAFEJE 750ML R101S

Makineri kafeje me kapacitet 750ml, me perdorim praktik shume te thjeshte ne perdorim.

Pavaresisht nese preferoni nje ekspres te vetem ose te dyfishte, kapuçino ose latte, kjo makineri prodhon pije me cilesi profesionale te njejte me lokale.

Ben rreth 6 filxhane kafe fale kapacitetit 750 ml per t’i ndare me miqte.

Materialet cilesore, filtri me densitet te larte e bejne kafene tuaj te pergatitur ne shtepi shume te shijshme dhe plot arome.

Furnizimi me energji 650 W, kontrolli automatik i temperatures, filtri me doreze, celesi tregues me buton e ben me te lehte per tu perdorur.

Mban te ngrohte cajin apo kafen, fale opsionit te temperatures per servirje.

Specifika:

  • Emri: aparat kafeje me pika
  • Materiali: Xham + ABS
  • Fuqia e vleresuar: 650 W
  • Kapaciteti: 750 ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Makineri kafeje 750ml RAF R101S”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri kafeje 750ml raf online ne dyqan taxi

Makineri kafeje 750ml RAF R101S