Makineri ekspresi per kafe DSP KA3066

12,190 L

Ka stok

KODI: d2324829 Kategori: ,

MAKINERI EKSPRESI PER KAFE DSP

Makineri ekspresi per te bere kafe ne kushte shtepie njesoj si ne nje bar kafe. Fale modelit praktik do te pershtatet me cdo kuzhine.

E pajisur me tabaka pikuese per pastrim me te lehte dhe gryke te ndashme.

Pompe me presion te larte 15 bar dhe fuqi 850watt. Depozita e ujit transparente ka kapacitet mbajtes deri ne 1 liter.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 850 W
  • Pompe me presion te larte 15 bar
  • Depozita uji transparente e ndashme 1,0 L
  • Me pajisje te mbrojtur nga mbinxehja dhe presioni i tepert
  • Gryke e perparme e ndashme dhe tabaka pikuese per pastrim te lehte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Makineri ekspresi per kafe DSP KA3066”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri ekspresi 15bar dsp online ne dyqan taxi

Makineri ekspresi per kafe DSP KA3066