Makine rroje ProGemei | GM – 579

1,490 L

Ka stok

 • Makine qethje dhe rroje ProGemei.
 • Makine rroje praktike dhe profesionale.
 • E lehte per t’u pastruar dhe perdorur.
 • Fuqia: 3W.
 • Tensioni: 220-240V 50.
KODI: progemei-5579 Kategori: , ,

MAKINE RROJE PROGEMEI 579

Makine rroje ProGemei 579 per meshkuj. Jepini vetes suaj pamjen perfekte sipas deshires suaj me Gemei Professional Hair Trimmer. Ndihuni perhere mire me veten tuaj duke pasur stilin tuaj personal.

Makine qethje dhe rroje GM – 579

Gemei Professional Hair Trimmer është një pajisje praktike dhe perfekte per qethje dhe rroje.Gjatësia e ndryshueshme e prerjes së tehut prej çeliku të pandryshkshëm eshte e lehtë për t’u hequr. Me tre funksione te cilat jane rroja e ngarkueshme e tehut / prerësi i flokëve / prerësi i hundës.
Pas karikimit të plotë, prerësi i flokëve Gemei Professional mund të përdoret për deri në 60 minuta pa energji direkte.Teh qeramike e cila e bene kete produkt teper cilesor dhe rezistent gjithashtu dhe mund të hiqen lehte për pastrim.

SPECIFIKAT:makine-rroje-progemei-579-bli-online-ne-dyqan-taxi
 • Fuqia: 3W.
 • Rimbushëse: Bateria e Dyfishte e fuqishme.
 • Tensioni: 220-240V 50.
 • Mund të lahet plotësisht.
 • Teh çeliku inox.
 • Ndërprerësi i ndezjes / fikjes.
 • Furça pastruese.
 • Sistem inteligjent anti-klip.
 • I lëvizshëm fleksibël.
 • Kohëmatëse.
 • Koka e prerësit mund të ndryshohet në mënyrë arbitrare.
 • Rrotullimi në drejtim të akrepave të orës prej 30 gradë.
 • Me dritë treguese të karikimit.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina e qethjes, Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje ProGemei | GM – 579”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine-rroje-progemei-579-bli-online-ne-dyqan-taxi

Makine rroje ProGemei | GM - 579