Makine rroje per meshkuj VGR – Professional Hair Trimmer

2,490 L

Ka stok

 • Paketimi perfshin:
 • Makinen e rrojes
 • Furcen per pastrim
 • Shishen e vogel te vajit
 • USB per karikimin e pajisjes
 • Manualin e perdorimit
KODI: L-makine rroje-VGR-V-031 Kategori: ,

MAKINE RROJE – VGR V-031

Makine rroje VGR per meshkuj  – Professional Hair Trimmer

 • Heq, shkurton dhe modelon mjekren sipas deshires
 • Tehe te mprehte celik inoks, te cilesise se larte dhe rezistente ndaj ndryshkut
 • Motor i fuqishem dhe pa zhurme
 • Me cip sigurie, anti-preres. Nuk skuq, pret dhe irriton lekuren
 • Dizanj ergonomik
 • Praktike ne perdorim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Makine rroje per meshkuj VGR – Professional Hair Trimmer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje VGR

Makine rroje per meshkuj VGR - Professional Hair Trimmer