Makine rroje per meshkuj DSP 90638

2,490 L

Ka stok

 • Makine rroje per meshkuj
 • Modeli DSP 90638
 • Fuqia: 5 W
 • Bateria: Bateri litiumi
 • Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
 • Materiali i tehut: celik inox
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Kohezgjatja: 180 minuta
KODI: e2370238 Kategori: , ,

MAKINE RROJE DSP 90638

Makine rroje per meshkuj e rikarikueshme me leve qe mund te rregullohet ne 5 gjatesi nga 0,8-1,2 mm. Gjithashtu ka 5 krehera kufizues rreth 1,5-12 mm gjatesi te ndryshme per cdo stil prerje.

E pajisur me karikim Type C mund te karikohet kudo (si ne makine, kompjuter, etj) permes portes USB.

Koka prej celiku inoxdhe tehu preres siguron nje prerje te mprehte dhe te qete. Jetegjatesi e baterise qe punon 180 minuta me 3 ore karikim.

Specifika:

 • Fuqia: 5 W
 • Bateria: Bateri litiumi
 • Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
 • Materiali i tehut: celik inox
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Kohezgjatja: 180 minuta
 • Shpejtesia e rrotullimit: 7000 RPM

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina rroje

Main Menu

makine rroje dsp online ne dyqan taxi

Makine rroje per meshkuj DSP 90638