Makine rroje meshkujsh DSP 60125

3,590 L

Ka stok

KODI: d2324848 Kategori: ,

MAKINE RROJE DSP 60125

Makine rroje DSP praktike dhe e thjeshte ne perdorim.

Karikohet lehte me ane te fishes Usb dhe ka bateri litiumi te rikarikueshme.

Mundeson deri ne 120 minuta kohe pune. Fale teheve te celik inoksit do te jape rezultate te pelqyeshme ne pak caste pa demtuar lekuren.

Specifika:

  • Karikimi USB
  • Fuqia: 5 W
  • Bateria: Bateri litiumi
  • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
  • Modeli i motorit: 280PA-3352V
  • Koha e karikimit: 2 ore
  • Koha e punes: 120 minuta
  • Materiali i tehut: celik inox
  • Shpejtesia e rrotullimit: 6500 RPM
  • Aksesore: furce pastrimi, kabllo USB karikimi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje meshkujsh DSP 60125”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje dsp 60125 online ne dyqan taxi

Makine rroje meshkujsh DSP 60125