Makine rroje elektrike pa kabell DSP 60132

2,290 L

Ka stok

MAKINE RROJE ELEKTRIKE

Makine rroje elektrike DSP me forme ergonomike pershtatet me cdo kontur te fytyres.

IPX6 i papershkueshem nga uji, mund te perdorni shkume ose xhel gjate pastrimit te fytyres. Jetegjatesia e baterise eshte 100 minuta pas karikimit per rreth 2 ore. Me karikim tip-c mund te karikohen kudo (si ne makine, kompjuter, prize murale etj) permes portes USB.

Ekrani  LED do tregoje perqindjen e energjise, per te shmangur nderprerjen  gjate perdorimit.

Specifika:

  • Fuqia 5W
  • Shpejtesia e rrotullimit 6300 PM
  • Koha e karikimit 2 ore
  • Koha e punes me shume se 100 min

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Be the first to review “Makine rroje elektrike pa kabell DSP 60132”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje dsp ne dyqan taxi

Makine rroje elektrike pa kabell DSP 60132