Makine rroje e rikarikueshme VGR V085

2,290 L

Ka stok

  • Makine rroje per meshkuj
  • E rikarikueshme
  • Modeli VGR V085
  • Me tre krehera ABS
  • Gjatesi 1mm, 2mm, 3mm
KODI: e23702100 Kategori: , ,

MAKINE RROJE VGR V085

Makine rroje dhe qethje per meshkuj me 3 koka aksesor plastike te cilesise se larte ABS: 1mm, 2mm, 3mm. Perfshin gjithashtu fishe pershtates, furce pastrimi.

I pershtatshem per burra, femije, te moshuar, perdorim ne shtepi ose berber.

Pamje elegante,permasa kompakte dhe dizajn i rikarikueshem qe mund te perdoret dhe pa fishe do te krijoje lehtesisht nje shumellojshmeri modelesh flokesh.

Precisioni automatik i permiresuar dhe thikat e mprehta e bejne me te lehte dhe te sakte prerjen e flokeve duke dhebe stilin e deshiruar.

Me performance te larte dhe zhurme te ulet ka nje kohe funksionimi pa kabllo prej 120 minutash.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina rroje

Main Menu

makine rroje vgr v085 online ne dyqan taxi

Makine rroje e rikarikueshme VGR V085