Makine rroje dhe qethje Gemei GM 827 ne shitje

1,790 L1,990 L (-10%)

Ka stok

KODI: 6957952208272 Kategori: , ,

GEMEI GM 827 | DYQAN TAXI

Makine rroje dhe qethje ne shitje online ne Dyqan Taxi | Tirane

Nje makine rroje per meshkuj qe mund te perdoret edhe per te shkurtuar floket . E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve. E thjeshte ne perdorim dhe e pajisur me thika super te mprehta.

Bli Online ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje dhe qethje Gemei GM 827 ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje dhe qethje Gemei 827 Dyqan Taxi

Makine rroje dhe qethje Gemei GM 827 ne shitje

1,790 L1,990 L (-10%)

Shto ne Shporte