Makine rroje Gemei Gm 587 per meshkuj 3 n 1 | Bli Online

1,590 L2,200 L (-28%)

Ka stok

Makine rroje dhe qethje
3 Koka te ndryshueshme
Thika te mprehta titani
Karikohet per 8 ore dhe Autonomi 60 minuta

KODI: makine-rroje-gm-587-blu Kategori: , , Etiketime: , ,

Makine rroje per meshkuj Gemei 587

Makina e rrojes Gemei 587 me 3 koka te ndryshueshme

Makine rroje dhe qethje Gemei GM 587 do ta vleresoni per dezajnin dhe lehtesine ne perdorim. Thika te cilesise se larte shume te mprehta te perbera nga titanium. Gjatesia e flokeve mund te gradohet nga 1 deri ne 12 mm. Karikimi zgjat rreth 8 ore dhe i jep makines nje perdorim per 60 minuta.

Me makinen GM-587 ju do te jeni gjithmone me fytyre te paster per te shkuar ne pune apo ne takimet tuaja te perditshme.

SPECS

3 IN 1
_ PRECISION TRIMMER
_ FULL SIZE TRIMMER
_ DESIGN TRIMMER
_ 8 hr FAST CHARGING 60 min USE
_ SILVER PDALLOY MOTOR OF HIGH ROTATIONAL SPEED

Bli Online makine rroje dhe qethje ne Dyqan.Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Outlet

Outlet

Be the first to review “Makine rroje Gemei Gm 587 per meshkuj 3 n 1 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Gemei 587

Makine rroje Gemei Gm 587 per meshkuj 3 n 1 | Bli Online

1,590 L2,200 L (-28%)

Shto ne Shporte