Makine qethje per meshkuj VGR V-282

Ka stok

  • Makine qethje per meshkuj
  • Model VGR V-282
  • Bateri litium 2000mAh
  • Leve anesore
KODI: e23702127 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE PER MESHKUJ V-282

Makine qethje per meshkuj me dizajn praktik dhe bateri 2000mAh te rikarikueshme me fishe usb.

Makina Vgr eshte prej celiku inox me cilesi te larte, per rezistence dhe nje jete te gjate sherbimi.

Me leve anesore per te zgjedhur gjatesine e deshiruar te stilit te qethjes se flokeve. Ofron funksionim te shpejte dhe te qete dhe mundesohet nga bateri litium me rikarikim.

Funksionon pa kabell deri ne 200 minuta pas nje karikimi te plote 3-ore.

Specifika:

  • Makine qethje per meshkuj
  • Model VGR V-282
  • Bateri litium 2000mAh
  • Leve anesore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Main Menu

makine qethje vgr v282 online ne dyqan taxi

Makine qethje per meshkuj VGR V-282