Makine qethje per meshkuj | Gemei 822

1,790 L

Ka stok

 • Rimbushja zgjat 8 orë
 • Punoni jashtë linje 45 minuta
 • Gjatësia e flokëve e rregullueshme nga 3 në 12 milimetra
 • Tehe aliazh titani
 • Lehtësinë e përdorimit
KODI: 6957952208227 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE GEMEI 822

Prerësi Gemei GM-822 do t’ju kënaqë me një dizajn elegant dhe lehtësinë e përdorimit. Tehu i aliazhit të titanit me cilësi të lartë eshte nje nga përparësitë kryesore të një modeli që do të funksionojë shpejte dhe do të mahnisë me mprehtësinë e tij për nje kohe te gjate.

Makine qethje per meshkuj | Krijoni stilin tuaj !

Preresi i gjatësise see flokëve rregullohet nga 3 deri në 12 milimetra. Rimbushja e baterise zgjat 8 orë, gjë që i jep makinës 45 minuta punë autonome. Krijimi i një pamje perfekte nuk ka qenë kurrë më i lehtë sesa me makinë prerëse Gemei GM-822; zgjidhja perfekte për çdo njeri modern që dëshiron të marrë kontrollin e plotë të stilit të tij dhe të jetë gati për të vepruar në çdo kohë.

Specifikat: makine qethje gemei 822 bli online ne dyqan taxi
 • Rimbushja zgjat 8 orë
 • Punoni jashtë linje 45 minuta
 • Gjatësia e flokëve e rregullueshme nga 3 në 12 milimetra
 • Tehe aliazh titani
 • Lehtësinë e përdorimit

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Be the first to review “Makine qethje per meshkuj | Gemei 822”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje gemei gm 822 bli online ne dyqan taxi

Makine qethje per meshkuj | Gemei 822