Makine qethje me opsion zero DSP 90119 ne shitje online

1,800 L

Ka stok

  • Me teha te madhesise se plote
  • Praktik dhe i lehte per tu pastruar
  • Me nje fuqi 3W
  • I rikarikueshem
  • I disponueshem ne dy ngjyra te ndryshme

MAKINE QETHJE DSP 90119

Makine qethje DSP 90119 perdoret per qethjen e flokeve me opsionin zero te makines. Kjo makine bene nje prerje te flokeve te shkurter me tehe te mprehta prej celiku te pandryshkshem me cilesi te larte.

PER NJE PRERJE PERFEKTE

Funksionon me nje bateri te rikarikueshme

Koka te ndashme per rregullimin e gjatesise

Butoni ON/OFF

Ka nje energji 3W me nje tension 220-240V, e perbere nga dy ngjyra te ndryshm

Thjesht hiqni koken dhe mund ta lani ate ne cezme per pastrim te shpejte.

Lereni te thahet per nje fare kohe dhe eshte gati perseri per perdorim.

Ju gjithashtu mund te perdorni furcen pastruese per te hequr floket ose pluhur

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine qethje me opsion zero DSP 90119 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje me opsion zero DSP 90119 ne shitje online dyqan taxi

Makine qethje me opsion zero DSP 90119 ne shitje online