Makine qethje e rikarikueshme DSP 90639

2,290 L

Ka stok

 • Modeli 90639
 • Karikim me USB
 • Fuqia: 5 watts
 • Bateri: litiumi
 • Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
 • Koha e karikimit: rreth 3 ore
 • Koha e punes 120-150 minuta
KODI: e2370248 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE DSP 90639

Makine qethje profesionale per meshkuj nga DSP e rikarikueshme me ane te portes usb.

Leva vete rregulluese e makines se qethjes mund te rregullohet ne 4 gjatesi nga 0,8-2 mm, gjithashtu ka 8 krehera rreth 1,5-19 mm gjatesi te ndryshme qe mund te plotesojne cdo nevoje per prerje.

E pajisur me karikim te tipit c qe mund te karikohet permes portes USB ne cdo vend si makine, kompjuter, prize muri, etj.

Motori i fuqishem ne kete makine prerese flokesh ofron nje shpejtesi te larte midis 6000-7000 rpm.

Punon 120-150 minuta per 3 ore karikim.

Specifika:

 • Modeli 90639
 • Karikim me USB
 • Fuqia: 5 watts
 • Bateri: litiumi
 • Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
 • Koha e karikimit: rreth 3 ore
 • Koha e punes 120-150 minuta
 • Shpejtesia e rrotullimit: 7000 rpm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Main Menu

makine rroje per meshkuj dsp online ne dyqan taxi

Makine qethje e rikarikueshme DSP 90639