Makine qethje 3ne1 per meshkuj DSP 60090

1,390 L

Ka stok

MAKINE QETHJE 3NE1 DSP

Makine qethje per meshkuj me 3 funksione ne nje pajisje te vetme.

Kjo makine rroje eshte e pajisur me koke per heqjen e mjekkres, nje per prerjen e flokeve dhe nje pastrues per hunden.

Dizajni ergonomik dhe pesha relativisht e ulet e pajisjes e bejne  ideal ne perdorim te vazhdueshem.

Specifika:

  • Tensioni:220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 3 W
  • Kapaciteti i baterise: 500 mAh*2
  • Koha e karikimit: 8-10 ore
  • Koha e punes: 45 minuta
  • Shpejtesia e rrotullimit: 7000 RPM
  • Aksesorët: koke brisk, koke prerese flokesh, prerese per hunde

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine qethje 3ne1 per meshkuj DSP 60090”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine dsp 60090 per meshkuj ne dyqan taxi

Makine qethje 3ne1 per meshkuj DSP 60090