Makine qethese profesionale DSP 90468

2,990 L

Ka stok

 • Makine qethese profesionale
 • Model DSP 90468
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Koha e punes: 3.5-4 ore
KODI: e2370247 Kategori: ,

MAKINE QETHESE DSP 90468

Makine qethese dhe rroje DSP 90468 eshte nje pajisje e pershtatshme per fytyren dhe trupin me bateri litiumi 2500mah.

Kjo makine rroje eshte e rikarikueshme dhe ka kabllo USB dhe pershtates qe ju lejon ta karikoni kudo.

Per te shkurtuar floket ne gjatesi te ndryshme, se bashku me pajisjen sigurohen 4 kreher rroje ne madhesi 3 deri ne 13 mm.

Specifika:

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Dalja: 5V 1A
 • Fuqia: 8 W
 • Bateria: Li-ion 3.7V 2500mAh
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Koha e punes: 3.5-4 ore
 • Materiali i tehut: celik titan
 • Shpejtesia e rrotullimit: 5500-6000 RPM
 • Aksesoret: kater krehera (3mm, 6mm, 10mm, 13mm,) vaj, furce pastrimi, mbulese mbrojtese, pershtates

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Main Menu

makine qethese dsp 90468 online ne dyqan taxi

Makine qethese profesionale DSP 90468