Makine qethese me 3 krehera DSP 90339

1,990 L

Ka stok

MAKINE QETHESE ME 3 KREHERA

Makine qethese e pajisur me tre krehera per gjatesi te ndryshme floku.

Ky model eshte projektuar qe te pershtatet lehtesisht ne njeren dore, fale dizajnit ergonomik.

Tehet e makines ju japin mundesine e rruajtjes me numer zero. Kjo vecori eshte shume efektive per personat lekura e te cileve eshte e ndjeshme ndaj rruajtjes me brisk.

Me peshe te lehte, kjo makine ka tre koka ne permasat 1, 2 dhe 3 mm. Keto koka jane te pershtatshme per personat qe kane mjekerr te gjate dhe duan ta shkurtojne.

Karikohet plotesisht ne 3 ore dhe mund te perdoret per 150 minuta pa kabell.

Specifika:

  • Makine rroje 0.01 mm
  • Me korent dhe me karikim
  •  3 krehera 0.5 mm , 1 mm , 1.5 mm
  •  Perfekte per vijezime
  •  2 nivele shpejtsie
  •  FUQIA 8 WATT
  •  10000-15000 rpm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine qethese me 3 krehera DSP 90339”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethese me tre koka ne shitje online ne dyqan taxi

Makine qethese me 3 krehera DSP 90339