Makine qethese dhe rroje Cronier CR 9220

Ka stok

 • Model Cronier CR-9220
 • Motor i fuqishem rrotullues
 • Dy shpejtesi
 • Performance e larte
 • Fuqia 15 W
 • Bateria 900 mAh
KODI: e23702111 Kategori: , ,

MAKINE QETHESE DHE RROJE CR 9220

Makine qethese dhe rroje nga  Cronier Professional CR-9220 do t’ju ndihmoje te krijoni dhe te ruani stilin tuaj.

Makina eshte e pajisur me tehe ne forme T. Fale formes T, preresja eshte ideale per me shume precizion ne zonen e qafes dhe mjekrres duke iu pershtatur kontureve te fytyres.

Bere prej celiku me cilesi te larte dhe e pajisur me motor rrotullues te fuqishem do te ofroje prerjen e deshiruar ne nje kohe te shkurter.

Perfshin 3 koka per gjatesi te ndryshme te flokut nga1-3mm.

Specifika:

 • Model Cronier CR-9220
 • Motor i fuqishem rrotullues
 • Dy shpejtesi
 • Performance e larte
 • Fuqia 15 W
 • Bateria 900 mAh

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina rroje

Main Menu

makine rroje cronier online ne dyqan taxi

Makine qethese dhe rroje Cronier CR 9220