Makine llogaritese elektronike JS-1200V

Ka stok

  • Makine llogaritese elektronike
  • Modeli JS-1200V
  • 12 shifra dixhitale
  • 2 lloje karikimi
  • Baze e gomuar
KODI: i237021114 Kategori: , ,

MAKINE LLOGARITESE JS-1200V

Makine llogaritese e cila punon me dy lloje fuqie; energji solare ose bateri. Llogaritje deri ne 12 shifra dixhitale.

Llogaritesi i madh elektronik me 12 shifra te ngritura eshte projektuar per te kryer llogaritjet me lehtesi. I pershtatshem per studente te te gjitha moshave dhe punonjes ne zyra.

Baze me kembeza gome qe nuk rreshkasin per me shume prakticitet gjate punes. Tastet e medhenj e bejne shkrimin te rehatshem me ndjeshmeri te larte per nje performance te qete.

Pjerresia e ekranit e ben me te lehte vizualizimin e llogaritjeve te kryera ne krahasim me ekranet horizontale.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina llogaritese

Main Menu

makine llogaritese joinus online ne dyqan taxi

Makine llogaritese elektronike JS-1200V