Makine elektrike per paketimin e qeseve me vakum

2,490 L

Ka stok

  • Zgjat freskine e ushqimeve.
  • Ruan dhe mbron ushqimet.
  • Shkalla e vakumit maksimal: 430 mmhg
  • Tensioni: 220V / 60Hz
  • Fuqia: 100W

MAKINE PER PAKETIMIN E QESEVE ME VAKUM

Ruajtja e ushqimeve nuk ka qene kurre me e lehte se sa me kete makine elektrike. Ajo mbyll qeset e vakumit ne te cilat ju ruani ushqimet tuaja sikur sapo jane gatuar. Kjo paisje eshte perfekte per kuzhinen jo vetem per funksioni n qe ka por edhe sepse harxhon shume pak energji elektrike.

MAKINERI ELEKTRIKE PER PAKETIM

Makina punon ne menyre automatike. Sapo ajo ka mbaruar se beri paketimin e qeset se vakumit ajo fiket menjehere.

Fale kesaj makine ushqimet tuaja nuk do te shkojne me dem.

Ajo i ruan ushqimet duke mbajtur njesoj freskine e tyre, vlerat ushyqese, aromen, ngjyren edhe shijen.

Ne kete makineri ju mund te zgjidhni volumin apo vellimin qe deshironi per paketimin e qeseve, i cili mund te jete me i forte ose disi me i lehte.

FRESHPACK PRO

Permasat e makinerise jane 7.6 x 41.4 x 13.6 cm.

Ajo nuk ze shume hapesire ne kuzhine dhe eshte miqesore me temperaturat e mjedisit.

Ju nuk do te keni aspak te veshtire per ta perdorur sepse eshte jashtezakonisht praktik.

SPECIFIKIMETmakine paketimi qese vakumi bli online dyqan taxi

Zgjat freskine e ushqimeve 2-3 here me gjate.

Ruan dhe mbron ushqimin nga ajri apo lageshtira.

Ruan ngjyrën, shijen, erën dhe vlerën ushqyese të ushqimit.

Bën ushqimin më të lehtë për t’u transportuar dhe ruajtur.

Shkalla e vakumit maksimal: 430 mmhg

Tensioni: 220V / 60Hz

Fuqia: 100W

Bli mire duke porositur online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Makine per paketim

Ngjyra

Be the first to review “Makine elektrike per paketimin e qeseve me vakum”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine paketimi qese vakumi bli online dyqan taxi

Makine elektrike per paketimin e qeseve me vakum