Makine depilimi 4 ne 1 DSP 80012 ne shitje online

2,990 L

Ka stok

  • Siguron depilim te bute dhe pa dhimbje
  • Perbehet nga disa koka me funksione te ndryshme
  • Mund ta merrni kudo me vete
  • Heqje e shpejte dhe ne lekura te ndjeshme
  • Funksionon me bateri
KODI: DSP 80012 Kategori: , ,

MAKINE DEPILIMI DSP 80012

Makine depilimi DSP 80012 per zonjat qe kujdesen per trupin edhe fytyren e tyre. Per nje pamje te bute, freskuese e per nje lekure te shendetshme dhe te paster. Ne brendesi te produktit keni kater aksesore te ndryshem per fytyren dhe per trupin tuaj.

PER DEPILIM NE TE GJITHE PJESET E TRUPIT

Me kete depilator ju mundeson heqjen e qimeve me gjithe rrenje ne nje kohe shume te shkurter

Rruajtje e sigurte ne te gjithe pjeset e nevojshme per heqjen e qimeve

Ben te mundur heqjen e qimeve ne zona te ndjeshme te trupit te femres

Pas depilimit lekura qendron shume e bute dhe e paster

Koka e depilatorit perputhet me zonen e lekures qe po depiloni

Ne perdorim eshte shume praktike

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

Be the first to review “Makine depilimi 4 ne 1 DSP 80012 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine depilimi 4 ne 1 DSP 80012 ne shitje online Dyqan Taxi

Makine depilimi 4 ne 1 DSP 80012 ne shitje online