Magnetic Phone Charger | Car Wireles Fast charging

2,490 L

Ka stok

Input voltage: 5V/2A 9V/1.67A
The output voltage: 5V/1A 9V/1.1A
Output Power: MAX 10W
Fast charge: Support QC3.0
Wireless distance: less than equal 8MM
Charging method: Inductive
Coil: A11
Charging efficiency: More than 75%
Material: ABS
Color: black
Operating temperature: -5 Celsius to 45 Celsius
Weight: 88g (bare metal)
Suitable for mobile phone size (width): 66mm -86mm

KODI: 1023192 KATEGORIA:

MAGNETIC PHONE CAR CHARGER | BQ003

Magnetic Wireless Car Phone Charger

Dizajn Rrotullimi 360°: I rregullueshem dhe i kthyeshem ne cdo kend i cili ndihmon me se mire shfaqjen e telefonin. Gjithmone pa e demtuar ate.
Siperfaqja prej silikoni dhe baza e forte sigurojne thithje me te mire duke ofruar siguri gjate kthesave te fuqishme.

magnetic wireless car charger
Magnetic Phone Charger i lehte per t’u instaluar. Ju mund t’a instaloni kete magnetic charger ne kondicionerin e makines ne pozicionin e pershtatshem qe ai mos ta pengoje funksionimin e saj. Mund ta montoni dhe ne pultin e makines.
Nje unaze nga plastika e forte perforcone sigurine e mbeshtetjes se ketij Wireless Charger.
Karikim i shpejte fale Chipit inteligjent te integruar.
Mbrojtje nga mbi tensioni, mbi nxehja dhe qarku i shkurter.

Keshilla:

1. Që telefoni juaj të ngarkohet me shpejtësi, prodhimi duhet të jetë një përshtatës AC me dalje 1.5A. Rryma e pamjaftueshme do të rezultojë në karikim të ngadaltë dhe të paqëndrueshëm.
2. Shumica e telefonave me mundësi të karikimit me vale kanë mbështjelljet e tyre të ngarkuesit të vendosura në mes të anës së tyre të pasme, megjithatë, telefoni juaj ka mbështjelljen e vendosur në pjesën e poshtme ose në pjesën e sipërme, mund t’ju duhet të rregulloni pozicionin e telefonit tuaj në përputhje me rrethanat.
3. Disa telefona mund të pësojnë vonesë disa sekonda para se të fillojnë të ngarkohen, kjo është për shkak të sistemit operativ dhe harduer të telefonave.

Magnetic Phone Wireless Fast Car Charger

magnetic wireless car phone charger

Specifikat |  Wireless Car charger 

Input voltage: 5V/2A 9V/1.67A
The output voltage: 5V/1A 9V/1.1A
Output Power: MAX 10W
Fast charge: Support QC3.0
Wireless distance: less than equal 8MM
Charging method: Inductive
Coil: A11
Charging efficiency: More than 75%
Material: ABS
Color: black
Operating temperature: -5 Celsius to 45 Celsius
Weight: 88g (bare metal)
Suitable for mobile phone size (width): 66mm -86mm


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra e e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Magnetic Phone Charger | Car Wireles Fast charging”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

magnetic wireless phone car charger

Magnetic Phone Charger | Car Wireles Fast charging