Lule dekori artificiale 170cm

Ka stok

  • Lule dekori
  • Material plastik PVC
  • Ngjyre e gjelbert
  • Gjatesi 170cm
KODI: i237021128 KATEGORIA:

LULE DEKORI ARTIFICIALE

Lule dekori artificiale ne formen e nje peme me lule ne ngjyre te kuqe me gjatesi 170cm.

Mund te perdoren ne dekorimin e shtepive, qendrat tregtare,  kafene dhe vendet e punes, duke i dhene jete dhe gjelberim ambientit.

Pamje realiste qe ofron nje pamje natyrale zbukuruese te pershtatshme per cdo ambient dhe stil dekorimi.

Specifika:

  • Lule dekori
  • Material plastik PVC
  • Ngjyre e gjelbert
  • Gjatesi 170cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lule

Main Menu

vazo lulesh dekoruese ne dyqan taxi

Lule dekori artificiale 170cm