Luge me maje per perdorim ne kuzhinen tuaj

260 L

Ka stok

18687

KODI: 3830063057935 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Luge me maje per perdorim ne kuzhinen tuaj

Luge me maje-prej druri

  • Kodi: VP0134
  • Ideale per perzierjen e ushqimeve te ndryshme gjate gatimeve.
  • Bërë prej druri të ngurtë dhe të qëndrueshëm.
  • Jetegjatesi e jashtezakonshme, lahet lehtesisht ne uje te rrjedhshem.
  • Dimensione; 32 x 6,5.
  • Kodi: VP0134

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Luge Druri

Be the first to review “Luge me maje per perdorim ne kuzhinen tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Luge me maje per perdorim ne kuzhinen tuaj