Luge Druri 3 cope | Set Cucharas De bamboo | Blerje online

399 L

Ka stok

Luge te cilat perziejne lehtesisht gatimet tuaja dhe nuk gervishtin enet e gatimit.
Largon cdo mbetje qe mund te jete ne fundin e enes pa e gervishtur siperfaqen e saj.
KODI: set-me-luge-druri-set-cucharas-de-bamboo KATEGORIA:

Luge Druri Bamboo | Set me 3 cope

Luge Druri Bamboo | Set me 3 cope ne shitje online

Perdorimi i lugeve te drurit eshte nje krijim i shkelqyer per te ruajtur higjenen dhe vlerat ushqimore te gatimeve tuaja. Materiali i drurit eshte material i cili nuk lejon krijimin e bakterieve ne perberjen e tij.
Luge te cilat perziejne lehtesisht gatimet tuaja dhe nuk gervishtin enet e gatimit. Largon cdo mbetje qe mund te jete ne fundin e enes pa e gervishtur siperfaqen e saj.
Rekomandohet qe luget mos te vendosen ne uje per kohe te gjate dhe te lahen me dore jo ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Luge Druri

Be the first to review “Luge Druri 3 cope | Set Cucharas De bamboo | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Luge Druri 3 cope | Set Cucharas De bamboo |

Luge Druri 3 cope | Set Cucharas De bamboo | Blerje online