Loje per femije | Pop Corn Truck

1,790 L

Ka stok

 • Loje kreative per femijet tuaj.
 • Do te krijoj nje atmosfere argetimi.
 • Material cilesor.
 • Me drite rrotulluese.
 • Me muzike.
KODI: i20100024-play-house KATEGORIA:

LOJE PER FEMIJE POP CORN TRUCK

Jepini fëmijës tuaj një atmosferë argëtimi, për të kaluar kohët më të bukura dhe me kreative.Ndizni çelësin, kokoshkat do të rrotullohen me dritë të butë dhe muzikë të ëmbël, e cila mund të tërheqë vëmendjen e foshnjës dhe t’i entuziazmoi ata absolutisht ne menyren me perfekte.

LODER PER TE ZHVILLUAR KREATIVITETIN E FEMIJES SUAJ

Lodra përmban një larmi aksesorësh interesantë. Fëmijët mund të luajnë si të duan, duke inkurajuar imagjinatën dhe kreativitetin, të zhvillojnë koordinimin e syve duar, me dritë rrotulluese dhe muzikë për vajzat dhe djemte e vegjel. Perbehet nga material cilesor dhe jo toksik.

Specifikat:loje per femijet popcorn truck blerje online
 • Loje kreative per femijet tuaj.
 • Do te krijoj nje atmosfere argetimi.
 • Material cilesor.
 • Me drite rrotulluese.
 • Me muzike.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Loje per femije | Pop Corn Truck”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loje per femije popcorn tru

Loje per femije | Pop Corn Truck