Loje domino me ngjyra

990 L

Ka stok

  • Domino me 12 ngjyra
  • Sasia: 28 cope
  • Paketim metalik
  • Ngjyra te ndryshme
KODI: i2370211119 KATEGORIA:

LOJE DOMINO ME NGJYRA

Loje domino me ngjyra e cila vjen ne paketim me 28 cope.

Argetohuni me miqte apo familjen tuaj me lojerat argetuese qe kjo kuti ofron. Kaloni kohen e lire duke zhvilluar aftesite dhe nxitur zhvillimin e kreativitetit dhe aftesive ne loje.

Specifika:

  • Domino per 12 lojera
  • Sasia: 28 cope
  • Paketim metalik
  • Ngjyra te ndryshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lojra

Main Menu

loje domino online ne dyqan taxi

Loje domino me ngjyra