Drite gjumi Led per femije | Cartoon Table Lamp

1,600 L

Ka stok

 • Drite gjumi Led per femije.
 • Me dizajn unik dhe te vecante.
 • Perdoret edhe si dekorues per dhomen e femijeve tuaj.
 • E sigurt dhe e lehte ne perdorim.
KODI: i2010004-cartoon-table-lamp Kategori: , ,

DRITE GJUMI LED PER FEMIJE 

Drite gjumi per femije me dizajn unik dhe te vecante. Bejini femijet tuaj te lumtur dhe te ndihen te sigurt ne cdo moment. Dizajni i projektuar posacerisht per femijet tuaj ne formen e nje ariu te vogel. Me material cilesor dhe rezistent. Drita Led sherben gjithashtu edhe si nje dekorues teper i kendshem per dhomen e femijes suaj.

Specifikat:drite gjumi per femije bli online dyqan taxi
 • Ngjyra: Blu : 90-260V.
 • Lloji i ndërprerësit: Ndërprerës manual.
 • Burimi i dritës: Llamba LED.
 • Fuqia: 0-5W.
 • Materiali: Plastike cilesore.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Drite gjumi Led per femije | Cartoon Table Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite gjumi per femije ne forme arushi bli online dyqan taxi

Drite gjumi Led per femije | Cartoon Table Lamp