Loder multifunksionale per femije 0-3vjec

2,490 L

Ka stok

  • Loder multifunksionale
  • Per femije 0-3 vjec
  • Permasat: 26 x 26 x 22cm
KODI: i2370211105 Kategori: ,

LODER MULTIFUNKSIONALE PER FEMIJE

Loder multifunksionale per femije te moshes nga 0 deri ne 3 vjec. Me 7 faqe me nje sere aktivitetesh edukative dhe argetuese per ta

Femija mund te shijoje muziken, lodrat e larmishme, pianon, te nxise zhvillimin e imagjinates dhe kreativitetit, edukimin e hershem, zhvillimin audio-vizual etj.

Dhurata perfekte qe mund ti beni vogelusheve tuaj per ti argetuar pa mase.

Specifika:

  • Loder multifunksionale
  • Per femije 0-3 vjec
  • Permasat: 26 x 26 x 22cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

loder multifunksonale femijesh ne dyqan taxi

Loder multifunksionale per femije 0-3vjec