Loder me flluska dhe muzike per femije

2,190 L

Ka stok

Radio loder me flluska, drita shumengjyreshe dhe muzike per te argetuar vogelushet tuaj.

KODI: H2320123 Kategori: ,

LODER ME FLLUSKA DHE MUZIKE

Loder me flluska dhe muzike ne forme te vecante radioje. Prodhuesi i flluskave kombinon driten shumengjyreshe, muziken dhe stilin e radios dhe funksionimin e thjeshte.

Thjesht shtypni butonin perkates dhe mund te shijoni flluskat automatike te pafundme. Dhurate perfekte si lodra per femije 3+ vjeç per argetim familjar dhe aktivitet ne natyre.

Materiali i radios loder dhe flluskave jane miqesore me mjedisin dhe lekuren jo irrituese per syte, fytyren dhe lekuren.

Specifika:

  • Radio loder
  • Me drita dhe muzike
  • Materiali: ABS
  • Madhesia: 26.2X10.1X15.2cm
  • Bateria: 5XAA e siguruar vete

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Lodra

Main Menu

lodra me flluska online ne dyqan taxi

Loder me flluska dhe muzike per femije