Loder edukative per femije ne forme peshku

1,490 L

Ka stok

KODI: i2370211170 KATEGORIA:

LODER EDUKATIVE NE FORME PESHKU

Loder edukative ne forme peshku e cila vjen me muzike dhe drita.

Pervecse argeton femijet gjithashtu ju meson te vegjelve tuaj rreth kafsheve, formave dhe ngjyrave.

Ky peshk i vogel dyfishon argetimin me 2 menyra luajtjeje – nje per te mesuar dhe nje per muzike. Ne modalitetin e te mesuarit, femija mund te shtype butonin e kuq per te degjuar numra, shkronja, forma dhe ngjyra.

Ne modalitetin e muzikes, femija mund te shtype luspat e peshkut per tinguj dhe muzike.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

loder per femije forme peshku ne dyqan taxi

Loder edukative per femije ne forme peshku