Loder edukative me karta leximi per femije

1,290 L

Ka stok

KODI: g233323576 KATEGORIA:

LODER EDUKATIVE ME KARTA LEXIMI

Loder edukative me karta leximi te figurave te ndryshme, me pamje dhe tinguj argetues.

Kjo makineri loder inovative leximi sjell nje dimension te ri duke kombinuar teknologjine interaktive me pamjet dhe tingujt magjepses, duke e bere mesimin nje pervoje argetuese. Gjitheperfshirese per djem dhe vajza gjate viteve te tyre parashkollore.

Talking Flash Cards ndihmon te vegjlit te permiresohen ne perdorimin e fjaleve. Ato e bejne me te lehte per femijet te mesojne fjale te reja, t’i thone ato saktë dhe te kuptojne domethenien e tyre.

Vendoseni karten ne folene e lexuesit te kartave, lexuesi i kartave do t’i shqiptoje fjalet. Kur futet nje karte kafshesh ose karte transporti, lexuesi i kartave do te luaje tingujt e vertete te kafshes ose transportit.

Shtypni butonin e perseritjes per te perseritur shqiptimin dhe efektin zanor.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

lexues kartash per femije ne dyqan taxi

Loder edukative me karta leximi per femije