Llastik mbrojtes per kemben Ankle Support

1,490 L

Ka stok

  • Llastik mbrojtes
  • Dizajn fleksibel
  • Me cilesi te larte
  • Materiali: najloni, material elastik
  • Ngjyra: e zeze
KODI: g23004 Kategori: ,

LLASTIK MBROJTES PER KEMBEN

Llastik mbrojtes per kemben, ofron mbeshtetje dhe mbrojtje te rehatshme. Pershtatje dhe fleksibilitet per te ndihmuar ne mbeshtetjen e kycit te kembes ndersa kemba leviz.

I pershtatshem si per burrat ashtu edhe per grate. Per cdo aktivitet qe kerkon levizje te kycit te kembes, duke perfshire  sportet si bejsbollin, basketbollin, futbollin, golfin, ngjitjen, vrapimin, tenisin, volejbollin dhe shume te tjera.

Karakteristikat:

  • Llastik mbrojtes
  • Dizajn fleksibel
  • Me cilesi te larte
  • Materiali: najloni, material elastik
  • Ngjyra: e zeze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

llastik mbrojtes

Main Menu

llastik stervitje per kemben ne dyqan taxi

Llastik mbrojtes per kemben Ankle Support