Llampe tavoline me ndricim LED | Drite nate

1,500 L

Ka stok

Me 16 drita Led

Material ABS dhe gome

Bateri litiumi 500 mAh

Trup silikoni i palosshem

KODI: llampe-tavoline-led KATEGORIA:

LLAMPE TAVOLINE ME NDRICIM LED

Llampe me ndricim LED prej 16 dritash, ku ne bazen e saj ka opsionin per te ndryshuar ngjyren sipas deshires tuaj. Me sensor te ndjeshem do te keni gjithnje driten e nevojshme ne tavoline.

Me bateri te integruar prej litiumi 500 mAh do tju ofroje deri ne 35,000 ore perdorimi.

Llampa ka permasa shume praktike per tu pershtatur me cdo cep te tryezes vetem 15 x 10 x 10 cm. I pajisur me tub fleksibel prej silikoni ajo gjithashtu mund te paloset.

Porte karikimi e cila ju lejon ta karikoni  dhe perdorni me cdo karikues telefoni.

Karakteristika

  • Me 16 drita Led
  • Material ABS dhe gome
  • Bateri litiumi 500 mAh
  • Trup silikoni i palosshem
  • Mbron syte tuaj nga ndricimi i tepert

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne qendren me te madhe tregtare online Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Llampe tavoline me ndricim LED | Drite nate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Llampe tavoline me ndricim LED | Drite nate