Llampe muri me panel diellor KL-2178T

Ka stok

 • Llampe muri e jashtme
 • Modeli KL-2178T
 • Me panel fotovoltaik
 • Telekomande dhe sensor levizjeje
 • Numri LED: 77 SMD
 • Koha e karikimit: 4-6 ore
 • Koha e funksionimit: 8-10 ore
 • Gama e ndriçimit: 30 m2
KODI: i237021132 Kategori: ,

LLAMPE MURI ME PANEL DIELLOR

Llampe muri per ambiente te jashtme KL-2178T me panel fotovoltaik te integruar, telekomande dhe sensor levizjeje.

Ndriconi pamjen e jashtme te shtepise, punes apo oborrit ekonomikisht dhe ekologjikisht, duke kursyer energji. Llampa rikarikohet me ane te rrezeve te diellit.

Me sensor per t’u aktivizuar kur zbulohet levizja ne hapesiren tuaj. Funksionim me drite te ulet gjate nates, me ndricim te forte kur zbulohet levizja.

Me kend te rregullueshem dhe i lehte per t’u instaluar; rrotullimi me 5 akse mund te rregulloje kendin optimal te ndricimit.

Specifika:

 • Llampe muri e jashtme
 • Modeli KL-2178T
 • Me panel fotovoltaik
 • Telekomande dhe sensor levizjeje
 • Numri LED: 77 SMD
 • Koha e karikimit: 4-6 ore
 • Koha e funksionimit: 8-10 ore
 • Gama e ndriçimit: 30 m2

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Drita Led

Main Menu

llampe per ambiente te jashtme online ne dyqan taxi

Llampe muri me panel diellor KL-2178T